O  Mateusz Baryczka 33'  Łukasz Sadurski 2-3
P  Dawid Bębnowski 48'  Łukasz Smętek 3-3
P  Tomasz Piasecki 70'  Łukasz Smętek 5-4
P  Łukasz Sadurski 77'  Grzegorz Pacia 6-4
N  Łukasz Smętek (kpt.)
N  Grzegorz Pacia

Opis meczu:

Od początku spotkania lekką przewagę osiągnęła Centuria, lecz pomimo ładnej gry naszej drużyny nie potrafiliśmy zagrozić przeciwnikom. Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy oddał w 10 minucie Dawid Bębnowski, ale uderzenie to przeszło obok bramki. W 11 minucie dobrą okazję miał Łukasz Sadurski, ale pogubił się w polu karnym i nie zdołał oddać strzału. W 16 minucie z rzutu wolnego nad bramką uderzał Łukasz Kujawa. Później nastąpiły 2 minuty, które wstrząsnęły naszą drużyną. Najpierw przy rzucie wolnym wykonywanym z 40 metrów błąd popełnił nasz bramkarz, który wypuścił piłkę i napastnik Trzyciąża wepchnął ją do siatki. Minutę później gospodarze wykonywali aut, piłkę minęła 3 naszych obrońców i zawodnik miejscowych z kilku metrów skierował ją do naszej bramki. Na szczęście reakcja naszych zawodników była natychmiastowa. Chwilę po wznowieniu gry od środka Dawid Bębnowski wrzucił piłkę w pole karne, a Łukasz Sadurski pięknym uderzeniem głową w samo okienko zdobył kontaktową bramkę dla Centurii. W 27 minucie zawodnik miejscowych ograł 2 graczy Centurii i w ostatniej chwili przy próbie uderzenia został zablokowany przez Pawła Rudego. W 32 minucie było już jednak 3-1 dla Trzyciąża. Piłkę w środku boiska stracił Paweł Rudy, zawodnik gospodarzy ograł Mateusza Baryczkę i silnym uderzeniem trefił do siatki. Minutę później znów odpowiedziała Centuria. Mateusz Baryczka zagrał w pole karne gdzie niezdecydowanie obrońców i bramkarza gospodarzy wykorzystał Łukasz Sadurski uprzedzając ich i ponownie trafił do siatki. W 36 minucie znów okazję mieli gospodarze po tym jak zawodnik miejscowych ponownie ograł Mateusza Baryczkę, ale znów uratował nas Paweł Rudy który przyblokował jego uderzenie. Po niezbyt udanych pierwszych 45 minutach w wykonaniu naszej drużyny, po przerwie nasi zawodnicy zdominowali już wydarzenia na boisku. Wyrównanie dla naszej drużyny padło już w 48 minucie. Mateusz Baryczka zagrał z własnej połowy długą piłkę do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Łukasza Smętka, a ten lobując go zza szesnastki umieścił piłkę w siatce. Niestety już minutę później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Piłkę stracił Dawid Bębnowski, gospodarze szybko ją rozegrali i strzałem z bliska pokonali po raz czwarty Artura Dudzika. W 52 minucie mocno pod poprzeczkę z 16 metrów uderzył Łukasz Smętek, ale bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę na rzut rożny. W 57 minucie Łukasz Smętek trafił ponownie do siatki, ale boczny sędzia zauważył iż zawodnik Centurii pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki i bramka nie została uznana. W 60 minucie Grzegorz Pacia zagrał do wchodzącego w pole karne Łukasza Smętka, ten minął bramkarza, ale uderzenie zawodnika Centurii zdołał głową z linii bramkowej wybić obrońca Trzyciąża. W 61 minucie tuż nad poprzeczką uderzył Łukasz Sadurski, Chwilę później bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Paweł Rudy, ale ten obronił jego uderzenie. W końcu, w 66 minucie spotkania nasi zawodnicy ponownie doprowadzili do wyrównania. Paweł Rudy wszedł zdecydowanie z piłką w pole karne, gdzie został sfaulowany przez obrońcę i sędzia podyktował rzut karny dla Centurii. Po chwili jedenastkę pewnie wykonał Rafał Rudy i było 4-4. Nasi zawodnicy nie zamierzali na tym poprzestawać i dalej atakowali. Świetnie w środku pola radził sobie Tomasz Piasecki, który przechwytywał niemal wszystkie piłki. W 70 minucie Dawid Bębnowski zagrał do Łukasza Smętka, który silnym strzałem z lewej strony w długi róg wyprowadził Centurię na prowadzenie. W 72 minucie Łukasz Smętek wycofał piłkę do tyłu do Łukasza Kujawy a ten uderzył natychmiast na bramkę gospodarzy. Niestety piłka przeszła tuż obok słupka. W 77 minucie Paweł Rudy zagrał do Grzegorza Pacii, który minął obrońcę gospodarzy i strzelając między nogami bramkarza zdobył szóstą bramkę dla Centurii. W 79 minucie po trójkowej akcji Łukasza Smętka, Łukasza Sadurskiego i Tomasza Piaseckiego ten ostatni znalazł się w świetnej sytuacji, ale z ostrego kąta uderzył obok dalszego słupka. W 81 minucie Grzegorz Pacia zagrał piłkę w pole karne gdzie doszedł do niej Łukasz Smętek i uderzył silnie na bramkę, tyle tylko że wprost w bramkarza miejscowych. W 86 minucie swoją szansę mieli gospodarze, ale mocno uderzoną piłkę z rzutu wolnego na rzut rożny wybił nasz bramkarz. W 89 minucie wynik próbował zmienić jeszcze Łukasz Kujawa, ale jego uderzenie obronił bramkarz i rezultat do końca nie uległ już zmianie.