O  Aleksander Rudy     77'  Paweł Rudy 2-0
P  Dawid Bębnowski  86'  Łukasz Sadurski 3-0
P  Mateusz Baryczka
N  Łukasz Sadurski
N  Grzegorz Pacia (88' Jacek Wojciechowski)

Opis meczu:

Na początku spotkania lepsze wrażenie sprawiała drużyna gospodarzy, która jako pierwsza stworzyła groźną sytuację. W 20 minucie jeden z zawodników gospodarzy znalazł się sam przed Arturem Dudzikiem, ale nasz bramkarz odważnym wyjściem wybił piłkę spod nóg przeciwnika. Później z każdą minutą zaczęła rosnąć przewaga naszej drużyny. W 25 minucie dobrą okazję do zdobycia bramki miał Łukasz Sadurski, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w końcu obrońcy gospodarzy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo. W 29 minucie gry nasza drużyna zdobyła pierwszą bramkę w tym meczu. Piłkę z prawej strony boiska przejął Łukasz Sadurski, po chwili idealnie dograł ją do Grzegorza Pacii, a napastnik Centurii strzałem głową do pustej bramki uzyskał prowadzenie dla naszej drużyny. W 35 minucie bardzo mocno z linii pola karnego uderzył Leszek Montak, ale piłkę zdołał odbić bramkarz gospodarzy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i nadal przeważała nasza drużyna. Nasi zawodnicy nie potrafili jednak przez długi okres udokumentować swojej przewagi zdobyciem drugiej bramki. Dwukrotnie bezskutecznie próbował zaskoczyć bramkarza strzałami zza pola karnego Łukasz Kujawa. Okazję miał również Łukasz Sadurski ale uderzał zbyt lekko by pokonać golkipera miejscowych. Niewiele brakowało by w 70 minucie do wyrównania doprowadzili gospodarze. Piłkę zmierzającą do bramki zatrzymał jednak bezproblemowo Paweł Rudy. W końcu jednak w 77 minucie nasi zawodnicy zdobyli drugą bramkę. Po zagraniu z prawej strony w pole karne do piłki doszedł Paweł Rudy i z 6 metrów skierował ją do siatki. W 82 minucie z linii pola karnego w poprzeczkę uderzył Łukasz Kujawa. W 86 minucie Łukasz Sadurski w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza miejscowych i tym samym ustalił wynik spotkania na 3-0 dla Centurii.