O  Krystian Stachura 68'  Grzegorz Pacia 1-0
O  Mateusz Baryczka 84'  Łukasz Smętek 3-0
P  Tomasz Piasecki
N  Norbert Jezuita
N  Grzegorz Pacia (74' Łukasz Sadurski)

Opis meczu:

Pierwsza połowa tego spotkania była wyjątkowo mało ciekawa i na boisku niewiele się działo. Zawodnicy Centurii ruszyli do przodu, ale ich akcje były nieporadne, a jedynym ich efektem było kilka rzutów rożnych i niecelnych uderzeń z dystansu. Goście natomiast skutecznie się bronili i od czasu do czasu bezskutecznie próbowali kontrować. Jedyną godną odnotowania sytuacją z pierwszych 45 minut gry była ta z 6 minuty, kiedy to po błędzie stopera gości, który nie trafił w piłkę, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Norbert Jezuita. Niestety napastnik Centurii tak długo zwlekał z oddaniem strzału, że w końcu dobiegł do niego obrońca i nie zdołał już uderzyć na bramkę. Po zmianie stron gra się nieco ożywiła. Niestety, na pierwszą groźną sytuację w wykonaniu naszej drużyny przyszło czekać aż do 68 minuty. Wtedy to po efektownej akcji naszych zawodników Norbert Jezuita dośrodkował do Grzegorza Pacii, a napastnik naszej drużyny rozgrywający tego dnia setne ligowe spotkanie w barwach Centurii nie dał szans bramkarzowi gości pokonując go głową z 7 metrów. Po zdobyciu bramki nasi zawodnicy jeszcze bardziej przycisnęli i osiągnęli znaczną przewagę. W 75 minucie bramkarz przyjezdnych kapitalnie obronił mocne uderzenie Leszka Montaka pod porzeczkę. 3 minuty później znów efektownie odbił piłkę po uderzeniu Łukasza Sadurskiego, ale po chwili dobiegł do niej Tomasz Piasecki i z najbliższej odległości skierował ja do pustej bramki podwyższając na 2-0. W 84 minucie po akcji lewą stroną Dawida Bebnowskiego, piłka trafiła w polu karnym do Łukasza Smętka, który zdobywając trzecią bramkę dla Centurii ustalił końcowy wynik spotkania.