Mecze Centurii w sezonie 2003/2004

Klasa B

31.08.2003  Jutrzenka Ostr篹nica - Centuria Chech這 1-0
07.09.2003  Centuria Chech這 - Laskowianka II Laski 4-0
13.09.2003  Pomorzanin Olkusz - Centuria Chech這 2-0
21.09.2003  Centuria Chech這 - Promie Przeginia 1-3
28.09.2003  Lenik Gorenice - Centuria Chech這 0-1
05.10.2003  B造sk Zederman - Centuria Chech這 3-0
12.10.2003  Centuria Chech這 - Orze Bukowno 5-0
19.10.2003  Butelx Bogucin Ma造 - Centuria Chech這 2-3
26.10.2003  Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 1-0
10.04.2004  Centuria Chech這 - Jutrzenka Ostr篹nica 2-3
18.04.2004  Laskowianka II Laski - Centuria Chech這 2-3
25.04.2004  Centuria Chech這 - Pomorzanin Olkusz 2-1
02.05.2004  Promie Przeginia - Centuria Chech這 4-1
09.05.2004  Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-2
16.05.2004  Centuria Chech這 - B造sk Zederman 3-1
23.05.2004  Orze Bukowno - Centuria Chech這 1-2
30.05.2004  Centuria Chech這 - Butelx Bogucin Ma造 6-0
06.06.2004  Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 3-0

Og鏊ny bilans: 18 meczy: 11 wygranych, 7 pora瞠k

 

Strzelcy bramek

9  Marcin Dzia豉ch
5  Andrzej Sm皻ek
5  Mariusz Por瑿ski
5  Tomasz Binek
5  Wojciech Grzanka
3  Grzegorz Pacia
2  ㄆkasz Sm皻ek
1  Pawe Rudy
1  Norbert Jaworski
1  Krzysztof Kulawik
1  Tomasz Piasecki

 

Mecze rozegrane

18  Rados豉w Jaworski
18  Grzegorz Pacia
17  Marcin Sierka
17  Tomasz Binek
17  Pawe Rudy
16  Piotr Janda
16  Andrzej Sm皻ek
15  ㄆkasz Sm皻ek
15  Marcin Dzia豉ch
13  Przemys豉w Kleczko
11  ㄆkasz Czesnowski
11  Przemys豉w Por瑿ski
9  Grzegorz Kulawik
9  Mariusz Por瑿ski
8  Norbert Jaworski
7  Wojciech Kulawik
7  Krzysztof Kulawik
7  Tomasz Piasecki
5  Wojciech Grzanka
3  Tomasz Leniak
2  Artur Pi靖ek
2  ㄆkasz Kujawa
2  Grzegorz Krawczyk
1  Sebastian Baryczka
1  Krzysztof Guzy
1  S豉womir Stachowiak

 

Ko鎍owa tabela
  mecze punkty bramki z-r-p
1 A  Promie Przeginia 18 46 59-18 14-4-0
2 A  Pomorzanin Olkusz 18 35 46-29 11-2-5
3 B  Bukowianka Bukowno 18 33 54-31 10-3-5
4 -  B造sk Zederman 18 32 45-28 10-2-6
5 -  Centuria Chech這 18 30 39-30 10-0-8
6 -  Jutrzenka Ostr篹nica 18 26 35-38 8-2-8
7 -  Orze Bukowno 18 20 35-60 6-2-10
8 -  Laskowianka II Laski 18 17 31-40 5-2-11
9 -  Lenik Gorenice 18 13 31-57 4-1-13
10 S  Butelx Bogucin Ma造 18 8 21-65 2-2-14

 Legenda: A - awans do Klasy A, B - bara瞠 o Klas A , S - spadek do klasy C

 

Wyniki wszystkich meczy

 

1 kolejka - 30-31 sierpnia

 Butelx Bogucin Ma造 - B造sk Zederman 1-3
 Bukowianka Bukowno - Orze Bukowno 5-2
 Jutrzenka Ostr篹nica - Centuria Chech這 1-0
 Laskowianka II Laski - Lenik Gorenice 0-1
 Pomorzanin Olkusz - Promie Przeginia 1-1
 

2 kolejka - 6-7 wrzenia

 B造sk Zederman - Promie Przeginia 2-3
 Lenik Gorenice - Pomorzanin Olkusz 1-3
 Centuria Chech這 - Laskowianka II Laski 4-0
 Orze Bukowno - Jutrzenka Ostr篹nica 1-1
 Butelx Bogucin Ma造 - Bukowianka Bukowno 1-5
 

3 kolejka - 13-14 wrzenia

 Bukowianka Bukowno - B造sk Zederman 5-2
 Jutrzenka Ostr篹nica - Butelx Bogucin Ma造 * 3-0
 Laskowianka II Laski - Orze Bukowno 9-1
 Pomorzanin Olkusz - Centuria Chech這 2-0
 Promie Przeginia - Lenik Gorenice 5-2

* walkower - w dru篡nie z Bogucina grali nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 3-2 dla Ostr篹nicy

 

4 kolejka - 20-21 wrzenia

 B造sk Zederman - Lenik Gorenice 2-0
 Centuria Chech這 - Promie Przeginia 1-3
 Orze Bukowno - Pomorzanin Olkusz * 0-3
 Butelx Bogucin Ma造 - Laskowianka II Laski 3-2
 Bukowianka Bukowno - Jutrzenka Ostr篹nica 4-1

* walkower - w dru篡nie Or豉 grali nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 2-0 dla Or豉

 

5 kolejka - 27-28 wrzenia

 Jutrzenka Ostr篹nica - B造sk Zederman 1-2
 Laskowianka II Laski - Bukowianka Bukowno 0-3
 Pomorzanin Olkusz - Butelx Bogucin Ma造 1-1
 Promie Przeginia - Orze Bukowno 8-2
 Lenik Gorenice - Centuria Chech這 * 0-3

* walkower - w dru篡nie z Gorenic gra zawodnik kt鏎y nie mia jeszcze uko鎍zonych  16 lat, na boisku 1-0 dla Centurii

 

6 kolejka - 4-5 padziernika

 B造sk Zederman - Centuria Chech這 3-0
 Orze Bukowno - Lenik Gorenice 4-2
 Butelx Bogucin Ma造 - Promie Przeginia 1-4
 Bukowianka Bukowno - Pomorzanin Olkusz 4-2
 Jutrzenka Ostr篹nica - Laskowianka II Laski 3-1
 

7 kolejka - 11-12 padziernika

 Laskowianka II Laski - B造sk Zederman 0-2
 Pomorzanin Olkusz - Jutrzenka Ostr篹nica 0-2
 Promie Przeginia - Bukowianka Bukowno 4-2
 Lenik Gorenice - Butelx Bogucin Ma造 5-2
 Centuria Chech這 - Orze Bukowno 5-0
 

8 kolejka - 18-19 padziernika

 B造sk Zederman - Orze Bukowno 10-1
 Butelx Bogucin Ma造 - Centuria Chech這 2-3
 Bukowianka Bukowno - Lenik Gorenice 9-2
 Jutrzenka Ostr篹nica - Promie Przeginia 1-7
 Laskowianka II Laski - Pomorzanin Olkusz 5-1
 

9 kolejka - 25-26 padziernika

 Pomorzanin Olkusz - B造sk Zederman 2-4
 Promie Przeginia - Laskowianka II Laski 2-0
 Lenik Gorenice - Jutrzenka Ostr篹nica 2-3
 Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 1-0
 Orze Bukowno - Butelx Bogucin Ma造 * 0-3

* walkower - gospodarze zmienili miejsce rozegrania meczu o czym nie poinformowali goci

 

10 kolejka - 10 kwietnia

 B造sk Zederman - Butelx Bogucin Ma造 3-0
 Orze Bukowno  - Bukowianka Bukowno * 0-3
 Centuria Chech這 - Jutrzenka Ostr篹nica 2-3
 Lenik Gorenice - Laskowianka II Laski 0-2
 Promie Przeginia - Pomorzanin Olkusz 4-1
* walkower - gospodarze nie skompletowali sk豉du
 

11 kolejka - 17-18 kwietnia

 Promie Przeginia - B造sk Zederman 4-1
 Pomorzanin Olkusz - Lenik Gorenice 1-0
 Laskowianka II Laski - Centuria Chech這 2-3
 Jutrzenka Ostr篹nica - Orze Bukowno 1-3
 Bukowianka Bukowno - Butelx Bogucin Ma造 3-2
 

12 kolejka - 25 kwietnia

 B造sk Zederman - Bukowianka Bukowno 1-1
 Butelx Bogucin Ma造 - Jutrzenka Ostr篹nica 1-5
 Orze Bukowno - Laskowianka II Laski 3-0
 Centuria Chech這 - Pomorzanin Olkusz * 0-3
 Lenik Gorenice - Promie Przeginia ** 0-3

* walkower - w 90 minucie meczu w dru篡nie Centurii pojawi si na boisku zawodnik (ㄆkasz Kujawa), kt鏎y omy趾owo nie zosta wpisany do meczowego protoko逝, na boisku 2-1 dla Centurii

** walkower - w dru篡nie z Gorenic gra nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-0 dla Przeginii

 

13 kolejka - 1-2 maja

 Lenik Gorenice - B造sk Zederman 0-3
 Promie Przeginia - Centuria Chech這 4-1
 Pomorzanin Olkusz - Orze Bukowno * 3-0
 Laskowianka II Laski - Butelx Bogucin Ma造 3-0
 Jutrzenka Ostr篹nica - Bukowianka Bukowno 2-1

* walkower - w dru篡nie Or豉 gra nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-1 dla Or豉

 

14 kolejka - 9 maja

 B造sk Zederman - Jutrzenka Ostr篹nica 5-2
 Bukowianka Bukowno - Laskowianka II Laski 4-5
 Butelx Bogucin Ma造 - Pomorzanin Olkusz 4-8
 Orze Bukowno - Promie Przeginia 1-1
 Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-2
 

15 kolejka - 15-16 maja

 Centuria Chech這 - B造sk Zederman 3-1
 Lenik Gorenice - Orze Bukowno 4-10
 Promie Przeginia - Butelx Bogucin Ma造 0-0
 Pomorzanin Olkusz - Bukowianka Bukowno 4-0
 Laskowianka II Laski - Jutrzenka Ostr篹nica 2-2
 

16 kolejka - 23 maja

 B造sk Zederman - Laskowianka II Laski 0-0
 Jutrzenka Ostr篹nica - Pomorzanin Olkusz 2-3
 Bukowianka Bukowno - Promie Przeginia 1-1
 Butelx Bogucin Ma造 - Lenik Gorenice 0-7
 Orze Bukowno - Centuria Chech這 1-2
 

17 kolejka - 30 maja

 Orze Bukowno - B造sk Zederman 2-0
 Centuria Chech這 - Butelx Bogucin Ma造 6-0
 Lenik Gorenice - Bukowianka Bukowno 1-1
 Promie Przeginia - Jutrzenka Ostr篹nica 2-1
 Pomorzanin Olkusz - Laskowianka II Laski 5-0
 

18 kolejka - 6 czerwca

 B造sk Zederman - Pomorzanin Olkusz 1-3
 Laskowianka II Laski - Promie Przeginia 0-3
 Jutrzenka Ostr篹nica - Lenik Gorenice 1-2
 Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 3-0
 Butelx Bogucin Ma造 - Orze Bukowno 0-4