Mecze Centurii w sezonie 2004/2005

Puchar Polski

14.08.2004  Centuria Chech這 - Legion Bydlin 3-1
01.09.2004  Centuria Chech這 - Unia Jaroszowiec 2-0
29.09.2004   Centuria Chech這 - KS Olkusz 0-6

 Klasa B

21.08.2004

 Jutrzenka Ostr篹nica - Centuria Chech這 0-0

29.08.2004  Skok Lgota Wolbromska - Centuria Chech這 1-2
05.09.2004  Centuria Chech這 - ULKS Trzyci嘀 2-1
12.09.2004  Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 3-1
19.09.2004  Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-0
26.09.2004  Sok馧 Go豉czewy - Centuria Chech這 2-1
03.10.2004  Centuria Chech這 - Pogo Strzegowa 2-1
10.10.2004  B造sk Zederman - Centuria Chech這 3-0
17.10.2004  Centuria Chech這 - D逝bnia Jangrot 0-2
24.10.2004  Legion Bydlin - Centuria Chech這 4-1
10.04.2005    Centuria Chech這 - Skok Lgota Wolbromska 2-2
17.04.2005    ULKS Trzyci嘀 - Centuria Chech這 2-2
24.04.2005    Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 3-2
01.05.2005    Lenik Gorenice - Centuria Chech這 0-1
08.05.2005    Centuria Chech這 - Sok馧 Go豉czewy 2-8
15.05.2005    Pogo Strzegowa - Centuria Chech這 1-2
22.05.2005    Centuria Chech這 - B造sk Zederman 5-1
26.05.2005    Centuria Chech這 - Jutrzenka Ostr篹nica 0-1
29.05.2005    D逝bnia Jangrot - Centuria Chech這 4-1
05.06.2005    Centuria Chech這 - Legion Bydlin 0-1
11.06.2005    Centuria Chech這 - Boles豉w II Bukowno 3-1

Og鏊ny bilans - 21 meczy: 9 wygranych, 3 remisy, 9 pora瞠k

 

Strzelcy bramek

8  Wojciech Grzanka
7  Tomasz Binek
6  Grzegorz Pacia
6  Andrzej Sm皻ek
3  Mariusz Por瑿ski
2  Marcin Dzia豉ch
1  Tomasz Leniak
1  Tomasz Piasecki
1  Norbert Jaworski

 

Mecze rozegrane

21  Wojciech Grzanka
21  ㄆkasz Kujawa
21  Grzegorz Pacia
20  Rados豉w Jaworski
20  Tomasz Binek
20  Mariusz Por瑿ski
19  Piotr Janda
17  Andrzej Sm皻ek
17  Pawe Rudy
17  ㄆkasz Guzik
15  Grzegorz Kulawik
14  Marcin Sierka
12  Marcin Dzia豉ch
10  S豉womir Stachowiak
9  Przemys豉w Kleczko
8  Rafa Rudy
8  Tomasz Piasecki
6  Tomasz Leniak
5  Norbert Jaworski
4  Przemys豉w Por瑿ski
4  Aleksander Rudy
3  Krzysztof Guzy
2  Krzysztof Kulawik
2  Przemys豉w Ole
1  ㄆkasz Czesnowski
1  Mateusz Baryczka
1  Micha Sierka

 

 Ko鎍owa tabela
  mecze punkty bramki z-r-p dom wyjazd
1 A  Sok馧 Go豉czewy 22 52 62-16 16-4-2 9-2-0 7-2-2
2 A  Jutrzenka Ostr篹nica 22 50 66-19 16-2-4 7-1-3 9-1-1
3 B  Bukowianka Bukowno 22 47 61-20 14-5-3 8-3-0 6-2-3
4 -  Legion Bydlin 22 39 53-43 12-3-7 7-0-4 5-3-3
5 -  D逝bnia Jangrot 22 39 67-48 13-0-9 8-0-3 5-0-6
6 -  Boles豉w II Bukowno 22 38 69-42 12-2-8 9-1-1 3-1-7
7 -  Centuria Chech這 22 30 35-42 9-3-10 6-1-4 3-2-6
8 -  B造sk Zederman 22 27 42-40 7-6-9 6-3-2 1-3-7
9 -  Pogo Strzegowa 22 16 38-65 4-4-14 3-2-6 1-2-8
10 -  ULKS Trzyci嘀 22 15 28-63 4-3-15 3-3-5 1-0-10
11 -  Lenik Gorenice 22 13 29-93 4-1-17 2-1-8 2-0-9
12 S  Skok Lgota Wolbromska 22 12 24-83 3-3-16 3-1-7 0-2-9

 Legenda: A- awans do klasy A, B- bara o awans do klasy A, S- spadek do klasy C

 

Wyniki wszystkich meczy

 

1 kolejka - 21-22 sierpnia

 Sok馧 Go豉czewy - Boles豉w II Bukowno * 3-0
 Pogo Strzegowa - Lenik Gorenice 4-1
 B造sk Zederman - Bukowianka Bukowno 2-2
 D逝bnia Jangrot - ULKS Trzyci嘀 3-0
 Legion Bydlin - Skok Lgota Wolbromska 4-1
 Jutrzenka Ostr篹nica - Centuria Chech這 0-0
* walkower - brak goci
 

2 kolejka - 28-29 sierpnia

 Boles豉w II Bukowno - Jutrzenka Ostr篹nica * 0-3
 Skok Lgota Wolbromska -  Centuria Chech這 1-2
 ULKS Trzyci嘀 - Legion Bydlin 3-2
 Bukowianka Bukowno - D逝bnia Jangrot 6-1
 Lenik Gorenice - B造sk Zederman 1-4
 Sok馧 Go豉czewy - Pogo Strzegowa 3-1

* walkower - w dru篡nie z Bukowna gra nieuprawniony zawodnik, na boisku 4-2 dla Bukowna

 

3 kolejka - 4-5 wrzenia

 Pogo Strzegowa - Boles豉w II Bukowno 3-1
 B造sk Zederman - Sok馧 Go豉czewy 1-1
 D逝bnia Jangrot - Lenik Gorenice 7-1
 Legion Bydlin - Bukowianka Bukowno 0-8
 Centuria Chech這 - ULKS Trzyci嘀 2-1
 Jutrzenka Ostr篹nica - Skok Lgota Wolbromska 9-1
 

4 kolejka - 11-12 wrzenia

 Boles豉w II Bukowno - Skok Lgota Wolbromska 13-1
 ULKS Trzyci嘀 - Jutrzenka Ostr篹nica 1-3
 Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 3-1
 Lenik Gorenice - Legion Bydlin 3-4
 Sok馧 Go豉czewy - D逝bnia Jangrot 2-0
 Pogo Strzegowa - B造sk Zederman 3-3
 

5 kolejka - 18-19 wrzenia

 B造sk Zederman - Boles豉w II Bukowno 4-1
 D逝bnia Jangrot - Pogo Strzegowa 3-2
 Legion Bydlin - Sok馧 Go豉czewy 1-0
 Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-0
 Jutrzenka Ostr篹nica - Bukowianka Bukowno 0-2
 Skok Lgota Wolbromska - ULKS Trzyci嘀 3-2
 

6 kolejka - 25-26 wrzenia

 Boles豉w II Bukowno - ULKS Trzyci嘀 7-0
 Bukowianka Bukowno - Skok Lgota Wolbromska 4-0
 Lenik Gorenice - Jutrzenka Ostr篹nica 0-7
 Sok馧 Go豉czewy -  Centuria Chech這 2-1
 Pogo Strzegowa -  Legion Bydlin 2-5
 B造sk Zederman - D逝bnia Jangrot 3-0
 

7 kolejka - 2-3 padziernika

 D逝bnia Jangrot -  Boles豉w II Bukowno 7-6
 Legion Bydlin - B造sk Zederman 3-1
 Centuria Chech這 - Pogo Strzegowa 2-1
 Jutrzenka Ostr篹nica - Sok馧 Go豉czewy 1-3
 Skok Lgota Wolbromska - Lenik Gorenice * 0-3
 ULKS Trzyci嘀 - Bukowianka Bukowno 0-2

* walkower - w dru篡nie z Lgoty gra nieuprawniony zawodnik, na boisku remis 3-3

 

8 kolejka - 9-10 padziernika

 Boles豉w II Bukowno - Bukowianka Bukowno 3-2
 Lenik Gorenice - ULKS Trzyci嘀 3-1
 Sok馧 Go豉czewy - Skok Lgota Wolbromska 6-0
 Pogo Strzegowa - Jutrzenka Ostr篹nica 1-3
 B造sk Zederman - Centuria Chech這 3-0
 D逝bnia Jangrot - Legion Bydlin 1-3
 

9 kolejka - 16-17 padziernika

 Legion Bydlin - Boles豉w II Bukowno 1-4
 Centuria Chech這 - D逝bnia Jangrot 0-2
 Jutrzenka Ostr篹nica - B造sk Zederman 1-0
 Skok Lgota Wolbromska - Pogo Strzegowa 4-3
 ULKS Trzyci嘀 - Sok馧 Go豉czewy 0-3
 Bukowianka Bukowno - Lenik Gorenice 4-0
 

10 kolejka - 23-24 padziernika

 Boles豉w II Bukowno - Lenik Gorenice 10-0
 Sok馧 Go豉czewy - Bukowianka Bukowno 1-1
 Pogo Strzegowa - ULKS Trzyci嘀 5-3
 B造sk Zederman - Skok Lgota Wolbromska * 3-0
 D逝bnia Jangrot - Jutrzenka Ostr篹nica 1-2
 Legion Bydlin - Centuria Chech這 4-1

* walkower - gocie nie zgadzaj鉍 si z decyzjami s璠zi闚, na znak protestu zeszli z boiska w 70 minucie, przy stanie 3-1 dla Zedermana

 

11 kolejka - 30-31 padziernika

 Centuria Chech這 - Boles豉w II Bukowno * 3-0
 Jutrzenka Ostr篹nica -  Legion Bydlin 2-4
 Skok Lgota Wolbromska - D逝bnia Jangrot 3-4
 ULKS Trzyci嘀 - B造sk Zederman 2-2
 Bukowianka Bukowno - Pogo Strzegowa 2-2
 Lenik Gorenice - Sok馧 Go豉czewy 1-4
* walkower - brak goci
 

12 kolejka - 2 kwietnia, 26 maja

 Boles豉w II Bukowno - Sok馧 Go豉czewy 3-2
 Lenik Gorenice - Pogo Strzegowa 3-3
 Bukowianka Bukowno - B造sk Zederman 2-0
 ULKS Trzyci嘀 - D逝bnia Jangrot 1-3
 Skok Lgota Wolbromska - Legion Bydlin 0-0
 Centuria Chech這 - Jutrzenka Ostr篹nica 0-1
 

13 kolejka - 9-10 kwietnia

 Jutrzenka Ostr篹nica - Boles豉w II Bukowno 4-1
 Centuria Chech這 - Skok Lgota Wolbromska 2-2
 Legion Bydlin - ULKS Trzyci嘀 0-3
 D逝bnia Jangrot - Bukowianka Bukowno 5-1
 B造sk Zederman - Lenik Gorenice 1-3
 Pogo Strzegowa - Sok馧 Go豉czewy 0-1
 

14 kolejka - 16-17 kwietnia

 Boles豉w II Bukowno - Pogo Strzegowa 4-1
 Sok馧 Go豉czewy - B造sk Zederman 1-0
 Lenik Gorenice - D逝bnia Jangrot 0-8
 Bukowianka Bukowno - Legion Bydlin 4-0
 ULKS Trzyci嘀 - Centuria Chech這 2-2
 Skok Lgota Wolbromska - Jutrzenka Ostr篹nica 0-3
 

15 kolejka - 24 kwietnia

 Skok Lgota Wolbromska - Boles豉w II Bukowno 1-4
 Jutrzenka Ostr篹nica - ULKS Trzyci嘀 1-0
 Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 3-2
 Legion Bydlin - Lenik Gorenice 5-2
 D逝bnia Jangrot - Sok馧 Go豉czewy 0-6
 B造sk Zederman - Pogo Strzegowa 2-0
 

16 kolejka - 30 kwietnia - 1 maja

 Boles豉w II Bukowno - B造sk Zederman 1-1
 Pogo Strzegowa - D逝bnia Jangrot 1-6
 Sok馧 Go豉czewy - Legion Bydlin 1-1
 Lenik Gorenice - Centuria Chech這 0-1
 Bukowianka Bukowno - Jutrzenka Ostr篹nica 0-0
 ULKS Trzyci嘀 - Skok Lgota Wolbromska 3-2
 

17 kolejka - 8 maja

 ULKS Trzyci嘀 - Boles豉w II Bukowno 1-1
 Skok Lgota Wolbromska - Bukowianka Bukowno 0-6
 Jutrzenka Ostr篹nica - Lenik Gorenice 9-0
 Centuria Chech這 - Sok馧 Go豉czewy 2-8
 Legion Bydlin - Pogo Strzegowa 7-1
 D逝bnia Jangrot - B造sk Zederman 4-0
 

18 kolejka - 14-15 maja

 Boles豉w II Bukowno - D逝bnia Jangrot 2-1
 B造sk Zederman - Legion Bydlin 1-1
 Pogo Strzegowa - Centuria Chech這 1-2
 Sok馧 Go豉czewy - Jutrzenka Ostr篹nica 2-0
 Lenik Gorenice - Skok Lgota Wolbromska 3-1
 Bukowianka Bukowno - ULKS Trzyci嘀 * 3-0
* walkower - brak goci
 

19 kolejka - 21-22 maja

 Bukowianka Bukowno - Boles豉w II Bukowno 1-0
 ULKS Trzyci嘀 - Lenik Gorenice 4-0
 Skok Lgota Wolbromska - Sok馧 Go豉czewy 1-3
 Jutrzenka Ostr篹nica - Pogo Strzegowa 7-0
 Centuria Chech這 - B造sk Zederman 5-1
 Legion Bydlin - D逝bnia Jangrot 5-1
 

20 kolejka - 29 maja

 Boles豉w II Bukowno - Legion Bydlin 2-1
 D逝bnia Jangrot - Centuria Chech這 4-1
 B造sk Zederman - Jutrzenka Ostr篹nica 2-5
 Pogo Strzegowa - Skok Lgota Wolbromska 0-0
 Sok馧 Go豉czewy - ULKS Trzyci嘀 5-0
 Lenik Gorenice - Bukowianka Bukowno 1-3
 

21 kolejka - 5 czerwca

 Lenik Gorenice - Boles豉w II Bukowno 2-3
 Bukowianka Bukowno - Sok馧 Go豉czewy 0-0
 ULKS Trzyci嘀 - Pogo Strzegowa 0-3
 Skok Lgota Wolbromska - B造sk Zederman 3-0
 Jutrzenka Ostr篹nica - D逝bnia Jangrot 3-0
 Centuria Chech這 - Legion Bydlin 0-1
 

22 kolejka - 11 czerwca

 Boles豉w II Bukowno - Centuria Chech這* 3-0
 Legion Bydlin - Jutrzenka Ostr篹nica 1-2
 D逝bnia Jangrot - Skok Lgota Wolbromska 6-0
 B造sk Zederman - ULKS Trzyci嘀 8-1
 Pogo Strzegowa - Bukowianka Bukowno 1-3
 Sok馧 Go豉czewy - Lenik Gorenice 5-2

 * walkower - w dru篡nie Centurii zagrali Juniorzy niezg這szeni do rozgrywek Klasy B, na boisku 3-1 dla Centurii