Mecze Centurii w sezonie 2005/2006

 Klasa B

21.08.2005  Centuria Chech這 - Strumyk II Zarzecze 2-0
28.08.2005  ULKS Trzyci嘀 - Centuria Chech這 1-2
11.09.2005  Centuria Chech這 - Skok Lgota Wolbromska 2-0
18.09.2005  Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-2
25.09.2005  Trzy Korony II 畝rnowiec - Centuria Chech這 0-3
02.10.2005  Centuria Chech這 - D逝bnia Jangrot 0-4
09.10.2005  Przeb鎩 II Wolbrom - Centuria Chech這 5-0
16.10.2005  Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 2-0
23.10.2005  Centuria Chech這 - Legion Bydlin 2-4
30.10.2005  B造sk Zederman - Centuria Chech這 5-1
06.11.2005  Centuria Chech這 - Pogo Strzegowa 0-1
09.04.2006  Centuria Chech這 - ULKS Trzyci嘀 6-1
23.04.2006  Pogo Strzegowa - Centuria Chech這 2-2
30.04.2006  Skok Lgota Wolbromska - Centuria Chech這 0-1
03.05.2006  Lenik Gorenice - Centuria Chech這 3-6
14.05.2006  D逝bnia Jangrot - Centuria Chech這 2-0
20.05.2006  Centuria Chech這 - Przeb鎩 II Wolbrom 0-0
24.05.2006  Strumyk II Zarzecze - Centuria Chech這 1-1
28.05.2006  Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 2-0
03.06.2006  Legion Bydlin - Centuria Chech這 1-0
11.06.2006  Centuria Chech這 - B造sk Zederman 2-0

Puchar Polski

07.08.2005  Centuria Chech這 - Pogo Strzegowa 5-0
24.08.2005  Centuria Chech這 - KS Olkusz 3-7

 

Strzelcy bramek

10  Wojciech Grzanka
7  Rafa Rudy
5  Grzegorz Pacia
3  Micha wieboda
2  ㄆkasz Kujawa
2  Damian Kozie
1  Tomasz Binek
1  Andrzej Sm皻ek
1  Mateusz Baryczka
1  Przemys豉w Por瑿ski
1  Tomasz Piasecki
1  Dawid Bebnowski

 

Mecze rozegrane

19  Mateusz Baryczka
19  Pawe Rudy
19  Rafa Rudy
19  Grzegorz Pacia
18  Rados豉w Jaworski
17  ㄆkasz Kujawa
16  Dawid B瑿nowski
15  Wojciech Grzanka
15  Tomasz Piasecki
11  Marcin Sierka
11  Piotr Janda
11  Damian Kozie
10  ㄆkasz Guzik
9  ㄆkasz Sm皻ek
8  Przemys豉w Por瑿ski
8  Aleksander Rudy
8  Grzegorz Kulawik
7  Mariusz Por瑿ski
6  Tomasz Binek
6  Marcin Guzik
6  Micha wieboda
3  Andrzej Sm皻ek
3  Krzysztof Guzy
3  Norbert Jaworski
3  Przemys豉w W這darczyk
2  Przemys豉w Ole
2  Artur Dudzik
1  Tomasz Leniak

 

 Ko鎍owa tabela
  mecze punkty bramki z-r-p dom wyjazd
1 A  Przeb鎩 II Wolbrom 22 60 114-15 19-3-0 11-0-0 8-3-0
2 A  D逝bnia Jangrot 22 46 67-32 14-4-4 9-1-1 5-3-3
3 -  Legion Bydlin 22 45 66-24 14-3-5 9-2-1 5-1-4
4 -  Pogo Strzegowa 22 39 47-51 12-3-7 7-3-1 5-0-6
5 -  Centuria Chech這 22 36 40-34 11-3-8 7-1-3 4-2-5
6 -  B造sk Zederman 22 34 59-34 10-4-8 7-1-2 3-3-6
7 -  Strumyk II Zarzecze 22 32 34-34 9-5-8 5-4-2 4-1-6
8 -  Skok Lgota Wolbromska 22 30 33-39 9-3-10 7-0-3 2-3-7
9 -  Bukowianka Bukowno 22 24 24-41 7-3-12 5-2-4 2-1-8
10 -  Trzy Korony II 畝rnowiec 22 16 22-83 5-1-16 4-1-6 1-0-10
11 -  Lenik Gorenice 22 9 27-78 2-3-17 2-2-7 0-1-10
12 S  ULKS Trzyci嘀 22 6 21-89 1-3-18 0-2-9 1-1-9

 Legenda: A - awans do klasy A,  S - spadek do klasy C

 

Wyniki wszystkich meczy

 

1 kolejka - 20-21 sierpnia

 Centuria Chech這 - Strumyk II Zarzecze 2-0
 Lenik Gorenice - Bukowianka Bukowno * 0-3
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Skok Lgota Wolbromska 1-1
 D逝bnia Jangrot - Pogo Strzegowa ** 3-0
 Przeb鎩 II Wolbrom - ULKS Trzyci嘀 8-0
 Legion Bydlin - B造sk Zederman 1-1
 * walkower - gospodarze nie uzyskali na czas licencji
 ** walkower - gocie nie skompletowali sk豉du

2 kolejka - 27-28 sierpnia

 ULKS Trzyci嘀 - Centuria Chech這 1-2
 Bukowianka Bukowno - B造sk Zederman 1-0
 Strumyk II Zarzecze - Legion Bydlin 2-2
 Pogo Strzegowa - Przeb鎩 II Wolbrom 0-10
 Skok Lgota Wolbromska - D逝bnia Jangrot 1-0
 Lenik Gorenice - Trzy Korony II 畝rnowiec * 3-0
 * walkower - brak goci

3 kolejka - 3-4 wrzenia

 Centuria Chech這 - Pogo Strzegowa * 0-1
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Bukowianka Bukowno 1-0
 D逝bnia Jangrot - Lenik Gorenice 7-1
 Przeb鎩 II Wolbrom - Skok Lgota Wolbromska 5-0
 Legion Bydlin - ULKS Trzyci嘀 3-1
 B造sk Zederman - Strumyk II Zarzecze 2-1
 * mecz powt鏎zony - w pierwszym meczu 1-0 dla Centurii

4 kolejka - 10-11 wrzenia

 Centuria Chech這 - Skok Lgota Wolbromska 2-0
 Bukowianka Bukowno - Strumyk II Zarzecze 0-1
 ULKS Trzyci嘀 - B造sk Zederman 1-5
 Pogo Strzegowa - Legion Bydlin 3-0
 Lenik Gorenice - Przeb鎩 II Wolbrom 1-6
 Trzy Korony II 畝rnowiec - D逝bnia Jangrot 1-6

5 kolejka - 18 wrzenia

 Centuria Chech這 - Lenik Gorenice 5-2
 D逝bnia Jangrot - Bukowianka Bukowno 3-0
 Przeb鎩 II Wolbrom - Trzy Korony II 畝rnowiec 5-2
 Legion Bydlin - Skok Lgota Wolbromska 4-0
 B造sk Zederman - Pogo Strzegowa 5-3
 Strumyk II Zarzecze - ULKS Trzyci嘀 6-0

6 kolejka - 24-25 wrzenia

 Trzy Korony II 畝rnowiec - Centuria Chech這 0-3
 Bukowianka Bukowno - ULKS Trzyci嘀 1-1
 Pogo Strzegowa - Strumyk II Zarzecze * 3-0
 Skok Lgota Wolbromska - B造sk Zederman 1-0
 Lenik Gorenice - Legion Bydlin 2-4
 D逝bnia Jangrot - Przeb鎩 II Wolbrom 1-3
 * walkower - gocie nie mieli wa積ych kart zdrowia

7 kolejka - 1-2 padziernika

 Centuria Chech這 - D逝bnia Jangrot 0-4
 Przeb鎩 II Wolbrom - Bukowianka Bukowno 6-1
 Legion Bydlin - Trzy Korony II 畝rnowiec 5-0
 B造sk Zederman - Lenik Gorenice 8-0
 Strumyk II Zarzecze - Skok Lgota Wolbromska 0-3
 ULKS Trzyci嘀 - Pogo Strzegowa 1-3

8 kolejka - 8-9 padziernika

 Przeb鎩 II Wolbrom - Centuria Chech這 5-0
 Bukowianka Bukowno - Pogo Strzegowa 0-1
 Skok Lgota Wolbromska - ULKS Trzyci嘀 0-2
 Lenik Gorenice - Strumyk II Zarzecze 0-0
 Trzy Korony II 畝rnowiec - B造sk Zederman * 0-3
 D逝bnia Jangrot - Legion Bydlin 1-0

 * walkower - w dru篡nie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 4-3 dla 畝rnowca

9 kolejka - 15-16 padziernika

 Centuria Chech這 - Bukowianka Bukowno 2-0
 Legion Bydlin - Przeb鎩 II Wolbrom 2-2
 B造sk Zederman - D逝bnia Jangrot 1-3
 Strumyk II Zarzecze - Trzy Korony II 畝rnowiec * 3-0
 ULKS Trzyci嘀 - Lenik Gorenice 2-2
 Pogo Strzegowa - Skok Lgota Wolbromska 1-0
 * walkower - brak goci

10 kolejka - 22-23 padziernika

 Centuria Chech這 - Legion Bydlin 2-4
 Bukowianka Bukowno - Skok Lgota Wolbromska * 3-0
 Lenik Gorenice - Pogo Strzegowa 2-3
 Trzy Korony II 畝rnowiec - ULKS Trzyci嘀 2-1
 D逝bnia Jangrot - Strumyk II Zarzecze 5-0
 Przeb鎩 II Wolbrom - B造sk Zederman 4-0

 * walkower - w dru篡nie goci gra nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1

11 kolejka - 29-30 padziernika

 B造sk Zederman - Centuria Chech這 5-1
 Legion Bydlin - Bukowianka Bukowno 9-0
 Strumyk II Zarzecze - Przeb鎩 II Wolbrom 0-4
 ULKS Trzyci嘀 - D逝bnia Jangrot 2-4
 Pogo Strzegowa - Trzy Korony II 畝rnowiec 4-2
 Skok Lgota Wolbromska - Lenik Gorenice 4-0

12 kolejka - 15 kwietnia, 24 maja

 Strumyk II Zarzecze - Centuria Chech這 1-1
 Bukowianka Bukowno - Lenik Gorenice 1-0
 Skok Lgota Wolbromska - Trzy Korony II 畝rnowiec 6-1
 Pogo Strzegowa - D逝bnia Jangrot 3-3
 ULKS Trzyci嘀 - Przeb鎩 II Wolbrom 0-8
 B造sk Zederman - Legion Bydlin 2-5

13 kolejka - 8-9 kwietnia

 Centuria Chech這 - ULKS Trzyci嘀 6-1
 B造sk Zederman - Bukowianka Bukowno 4-0
 Legion Bydlin - Strumyk II Zarzecze 0-1
 Przeb鎩 II Wolbrom - Pogo Strzegowa 6-0
 D逝bnia Jangrot - Skok Lgota Wolbromska 1-1
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Lenik Gorenice * 3-0
 * walkower

14 kolejka - 22-23 kwietnia

 Pogo Strzegowa - Centuria Chech這 2-2
 Bukowianka Bukowno - Trzy Korony II 畝rnowiec 4-0
 Lenik Gorenice - D逝bnia Jangrot 1-4
 Skok Lgota Wolbromska - Przeb鎩 II Wolbrom 2-4
 ULKS Trzyci嘀 - Legion Bydlin 1-5
 Strumyk II Zarzecze - B造sk Zederman 2-2

15 kolejka - 30 kwietnia

 Skok Lgota Wolbromska - Centuria Chech這 0-1
 Strumyk II Zarzecze - Bukowianka Bukowno 4-0
 B造sk Zederman - ULKS Trzyci嘀 8-0
 Legion Bydlin - Pogo Strzegowa 2-0
 Przeb鎩 II Wolbrom - Lenik Gorenice 4-0
 D逝bnia Jangrot - Trzy Korony II 畝rnowiec 5-0

16 kolejka - 3 maja

 Lenik Gorenice - Centuria Chech這 3-6
 Bukowianka Bukowno - D逝bnia Jangrot 0-0
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Przeb鎩 II Wolbrom 0-17
 Skok Lgota Wolbromska - Legion Bydlin 0-4
 Pogo Strzegowa - B造sk Zederman 4-3
 ULKS Trzyci嘀 - Strumyk II Zarzecze 1-2

17 kolejka - 6-7 maja

 Centuria Chech這 - Trzy Korony II 畝rnowiec * 3-0
 ULKS Trzyci嘀 - Bukowianka Bukowno 1-3
 Strumyk II Zarzecze - Pogo Strzegowa 2-0
 B造sk Zederman - Skok Lgota Wolbromska 4-1
 Legion Bydlin - Lenik Gorenice 6-1
 Przeb鎩 II Wolbrom - D逝bnia Jangrot 8-2
 * walkower - gocie nie przyjechali na mecz

18 kolejka - 13-14 maja, 31 maja

 D逝bnia Jangrot - Centuria Chech這 2-0
 Bukowianka Bukowno - Przeb鎩 II Wolbrom 1-2
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Legion Bydlin 2-1
 Lenik Gorenice - B造sk Zederman 0-0
 Skok Lgota Wolbromska - Strumyk II Zarzecze 2-1
 Pogo Strzegowa - ULKS Trzyci嘀 3-1

19 kolejka - 20-21 maja

 Centuria Chech這 - Przeb鎩 II Wolbrom 0-0
 Pogo Strzegowa - Bukowianka Bukowno 1-1
 ULKS Trzyci嘀 - Skok Lgota Wolbromska 0-0
 Strumyk II Zarzecze - Lenik Gorenice 2-1
 B造sk Zederman - Trzy Korony II 畝rnowiec * 3-0
 Legion Bydlin - D逝bnia Jangrot 5-0
 * walkower - gocie nie przyjechali na mecz

20 kolejka - 27-28 maja

 Bukowianka Bukowno - Centuria Chech這 2-0
 Przeb鎩 II Wolbrom - Legion Bydlin 3-2
 D逝bnia Jangrot - B造sk Zederman 3-2
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Strumyk II Zarzecze * 0-3
 Lenik Gorenice - ULKS Trzyci嘀 7-1
 Skok Lgota Wolbromska - Pogo Strzegowa 4-2

 * walkower - gospodarze nie wyszli na drug po這w, do przerwy 2-0 dla Strumyka

21 kolejka - 3-4 czerwca

 Legion Bydlin - Centuria Chech這 1-0
 Skok Lgota Wolbromska - Bukowianka Bukowno 4-3
 Pogo Strzegowa - Lenik Gorenice 6-1
 ULKS Trzyci嘀 - Trzy Korony II 畝rnowiec 3-4
 Strumyk II Zarzecze - D逝bnia Jangrot 3-3
 B造sk Zederman - Przeb鎩 II Wolbrom 1-1

22 kolejka - 11 czerwca

 Centuria Chech這 - B造sk Zederman 2-0
 Bukowianka Bukowno - Legion Bydlin 0-1
 Przeb鎩 II Wolbrom - Strumyk II Zarzecze 3-0
 D逝bnia Jangrot - ULKS Trzyci嘀 7-0
 Trzy Korony II 畝rnowiec - Pogo Strzegowa 3-4
 Lenik Gorenice - Skok Lgota Wolbromska 0-3